اخبار برگزیده
 • کد خبر: 1bdfaaf
 • تاریخ: 1396/4/19 دوشنبه-2017-07-10T14:35:18+04:30
 • جلسه هم اندیشی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با منتخبین پنجمین دوره شورای شهر اراک برگزار گردید
  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی، جلسه هم اندیشی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با اعضای منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اراک روز یک شنبه 18 تیرماه 1396 در سالن جلسات اداره کل حفاظت محیط زیست استان برگزار گردید.
  مدیر کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی در این جلسه با اشاره به نقش شوراها در حفظ محیط زیست شهری گفت: محیط زیست امروز به مطالبه اصلی مردم اراک تبدیل شده است و شورا ها در پیگیری این مطالبات نقشی اساسی دارند.
  دکتر سعید محمودی با تبریک به منتخبین مردم در دوره پنجم شوراهای اسلامی افزود: مشکلات زیست محیطی عدیده ای در شهر اراک وجود دارد که قطعا با همفکری و همکاری منتخبین شورا و مدیریت شهری و انجام کارهای فرهنگی و آموزشی در زمینه محیط زیست برطرف خواهد شد.
  وی بیان کرد: مدیریت پسماند ها و آلودگی هوا امروز از مهم ترین مباحث مدیریت شهری می باشد و باید با سیاست گذاری و برنامه ریزی اصولی بتوانیم در دوره پنجم اقدامات اساسی در حفظ محیط زیست شهر اراک انجام دهیم.
  محمودی اظهار داشت: ماموران محیط زیست ضابط دادگستری هستند و بر اساس قانون و تحت نظر مقام قضایی با هر گونه آلودگی آب و خاک و هوا توسط صنایع برخورد جدی انجام خواهد داد.
  در ادامه این نشست هر یک از اعضای منتخب مردم در پنجمین شورای اسلامی کلانشهر اراک به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در رابطه به حفظ بهتر محیط زیست پرداختند و بر توسعه فضای سبز شهری، ایجاد کمیسیون ویژه محیط زیست، توسعه فرهنگ دوچرخه سواری و حمل و نقل پاک، مدیریت پسماندها، انجام امور پژوهشی در زمینه محیط زیست و مدیریت ترافیک تاکید کردند.
   
  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر