اخبار برگزیده
 • کد خبر: 35d702d
 • تاریخ: 1396/8/8 دوشنبه-2017-10-30T13:39:31+03:30
 • رکابزن بابلسری با شعار حمایت از محیط زیست وارد اراک شد
  محمد آقامیربابایی رکابزن مازندرانی اهل بابلسر با شعار ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و حفاظت از محیط زیست وارد استان مرکزی شد و با مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی دیدار کرد.
  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی، این رکابزن بابلسری با شعار حمایت از محیط زیست و استفاده عموم از دوچرخه و ترویج فرهنگ دوچرخه سواری، شب گذشته در ادامه سفر به استان های کشور به اراک رسید.
  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی در این خصوص گفت: این دوچرخه سوار در راستای کاهش آلودگی هوا و ترافیک و برای ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه و وسائل نقلیه بدون دود، اقدام به رکاب زنی در سطح کشور کرده است.
  دکتر سعید محمودی افزود: وی در این سفر ایران گردی می خواهد یاد شهدای مدافع حرم را در سطح کشور گرامی داشته و اقدام به جمع آوری پوستر این شهدا می کند و با ورود به هر شهر پوستر شهدای مدافع حرم کشور را به عنوان هدیه در اختیار مسئولان آن استان و شهرستان قرار می دهد.
  لازم به ذکر است که در این دیدار مقرر گردید به پاس حضور این ورزشکار دوستدار محیط زیست و یکصدمین هفته سه شنبه های بدون خودرو فردا سه شنبه نهم آبان ماه 96 مراسم دوچرخه سواری در این شهر برگزار گردد.
   

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر