اخبار برگزیده
 • کد خبر: 35d702d
 • تاریخ: 1396/8/8 دوشنبه-2017-10-30T13:39:31+03:30
 • رکابزن بابلسری با شعار حمایت از محیط زیست وارد اراک شد
  محمد آقامیربابایی رکابزن مازندرانی اهل بابلسر با شعار ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و حفاظت از محیط زیست وارد استان مرکزی شد و با مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی دیدار کرد.
  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی، این رکابزن بابلسری با شعار حمایت از محیط زیست و استفاده عموم از دوچرخه و ترویج فرهنگ دوچرخه سواری، شب گذشته در ادامه سفر به استان های کشور به اراک رسید.
  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی در این خصوص گفت: این دوچرخه سوار در راستای کاهش آلودگی هوا و ترافیک و برای ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه و وسائل نقلیه بدون دود، اقدام به رکاب زنی در سطح کشور کرده است.
  دکتر سعید محمودی افزود: وی در این سفر ایران گردی می خواهد یاد شهدای مدافع حرم را در سطح کشور گرامی داشته و اقدام به جمع آوری پوستر این شهدا می کند و با ورود به هر شهر پوستر شهدای مدافع حرم کشور را به عنوان هدیه در اختیار مسئولان آن استان و شهرستان قرار می دهد.
  لازم به ذکر است که در این دیدار مقرر گردید به پاس حضور این ورزشکار دوستدار محیط زیست و یکصدمین هفته سه شنبه های بدون خودرو فردا سه شنبه نهم آبان ماه 96 مراسم دوچرخه سواری در این شهر برگزار گردد.
   

   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر