.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 33cdefe
 • صیاد متخلف در دام محیطبانان تفرش گرفتار شد
  رییس حفاظت محیط زیست شهرستان تفرش از کشف و ضبط پانزده قطعه ماهی و ادوات ماهیگیری شامل تور، تیوپ بادی و ... از صیادان متخلف در این شهرستان خبر داد.
 • 1398/2/26 پنجشنبه2019-05-16T11:39:18+04:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی، علی خسروان رییس حفاظت محیط زیست شهرستان تفرش، با اعلام این خبر گفت: پیرو پایش های مستمر که از ابتدای فصل تخم ریزی آبزیان در دستور کار یگان حفاظت محیط زیست شهرستان تفرش قرار گرفت، محیطبانان این شهرستان در جمعه گذشته حین پایش حاشیه رودخانه قره چای متوجه دامگاه صیادان شدند و پس از اجرای کمین که از طلوع آفتاب اجرا گردید، صیاد متخلف را در حین تخلف دستگیر و پس از تشکیل پرونده و اخذ ضرر و زیان وارده به دادگستری تفرش معرفی نمودند.

  وی در ادامه گفت: قاضی محترم پرونده پس از استماع شکایت اداره حفاظت محیط زیست و اعترافات صیاد متخلف کلیه ادوات مکشوفه را به نفع اداره حفاظت محیط زیست ضبط نمود.

  علی خسروان افزود: بر اساس قوانین و مقررات، با توجه به فصل تخم‌ریزی ماهیان، صید آنها ممنوع است و تمامی زیستگاهای آبی در حوزه شهرستان، توسط یگان حفاظت محیط زیست تفرش بصورت مستمر مورد پایش قرار می گیرد و در صورت مشاهده تخلف با متخلفین برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ