.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 606fea2
 • مراسم روز زمین پاک در محلات برگزار شد
  همزمان با هفته زمین پاک به همت اداره حفاظت محیط زیست شهرستان محلات مسیر محور محلات از جنب دانشگاه دولتی به سمت میدان شهرداری پاکسازی شد .
 • 1398/2/4 چهارشنبه2019-04-24T09:34:44+04:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی ، مراسم روز زمین پاک در شهرستان محلات با حضور مسئولین ، مدیران ارشد شهرستان محلات ، اعضای سازمانهای مردم نهاد ، انجمن صنفی سنگبران محلات و  به همت اداره محیط زیست این شهرستان برگزارو مسیر محور محلات از جنب دانشگاه دولتی  به سمت میدان شهرداری پاکسازی شد.

  حمید عبادی رئیس محیط زیست شهرستان محلات در این مراسم اظهار داشت: امسال روز زمین پاک باشعار "حفاظت از گونه های زیستی ، نه به زباله و پلاستیک " نامگذاری شده  که بر این اساس لازم است بر حفاظت از گیاهان و جانوران  و مضرات آلودگی محیط زیست با پلاستیک  توجه بیشتری شود.

  وی  با بیان این که محیط زیست و کره زمین نعمتی است که خداوند در اختیار انسان قرار داده است ، افزود: اگر قدر این نعمت بزرگ خداوند را ندانیم به مرور از دست ما خارج خواهد شد. وازمردم خواست به گونه ای با زمین رفتار کنند که همیشه زمین و محیط زیست برای آنها و نسل های بعد پاک بماند.

  از دیگر برنامه های انجام شده به مناسبت روز زمین پاک در این شهرستان دیدار پرسنل محیط زیست با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر محلات که با هماهنگی انجام شده، ایشان در خطبه های نماز جمعه درخصوص روز زمین پاک و لزوم کاهش تولید زباله و اهمیت تفکیک زباله ها از مبدا توسط شهروندان، مطالبی در خطبه های نماز جمعه مورخ 30/1/98  ایراد نمودند.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ