اخبار
1

4
1396/4/7 چهارشنبه هفت واحد صنعتی و خدماتی در شهرستان محلات اخطاریه زیست محیطی دریافت کردند به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی با توجه به بازدیدها و پایش های ادواری انجام شده و نتایج تست اندازه گیری فاکتورهای آلاینده در خوداظهاری واحدهای صنعتی، برای هفت واحد صنعتی و خدماتی در شهرستان محلات اخطاریه زیست محیطی صادر گردید.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان محلات با بیان این خبر گفت: برای دو واحد سنگبری و دو واحد ایزوگام به دلیل ریخت و پاش ضایعات حاصل از تولید در محیط اطراف و یک واحد تصفیه خانه فاضلاب و یک واحد تولیدی دیگر به دلیل بالاتر از حد استاندارد بودن برخی از فاکتورهای خروجی فاضلاب آن ها، اخطاریه زیست محیطی صادر گردید.
حمید عبادی افزود: با توجه به بررسی های انجام شده یک هتل نیز که اقدام به رهاسازی فاضلاب خام تولیدی خود در محیط اطراف نموده بود اخطاریه زیست محیطی دریافت نمود.
وی تاکید کرد: از آنجایی که حفظ محیط زیست به عنوان زیر ساخت اصلی توسعه پایدار و ضامن سلامت و بقای جامعه می باشد و با توجه به اینکه سلامت مردم در اولویت همه امور می باشد، این اداره موضوع را تا زمان رفع کامل آلایندگی پیگیری و برخورد قاطع و قانونی لازم را با واحدهای متخلف در دستور کار خود قرار داده است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر