اخبار
1

4
1396/4/7 چهارشنبه هفت واحد صنعتی و خدماتی در شهرستان محلات اخطاریه زیست محیطی دریافت کردند به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی با توجه به بازدیدها و پایش های ادواری انجام شده و نتایج تست اندازه گیری فاکتورهای آلاینده در خوداظهاری واحدهای صنعتی، برای هفت واحد صنعتی و خدماتی در شهرستان محلات اخطاریه زیست محیطی صادر گردید.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان محلات با بیان این خبر گفت: برای دو واحد سنگبری و دو واحد ایزوگام به دلیل ریخت و پاش ضایعات حاصل از تولید در محیط اطراف و یک واحد تصفیه خانه فاضلاب و یک واحد تولیدی دیگر به دلیل بالاتر از حد استاندارد بودن برخی از فاکتورهای خروجی فاضلاب آن ها، اخطاریه زیست محیطی صادر گردید.
حمید عبادی افزود: با توجه به بررسی های انجام شده یک هتل نیز که اقدام به رهاسازی فاضلاب خام تولیدی خود در محیط اطراف نموده بود اخطاریه زیست محیطی دریافت نمود.
وی تاکید کرد: از آنجایی که حفظ محیط زیست به عنوان زیر ساخت اصلی توسعه پایدار و ضامن سلامت و بقای جامعه می باشد و با توجه به اینکه سلامت مردم در اولویت همه امور می باشد، این اداره موضوع را تا زمان رفع کامل آلایندگی پیگیری و برخورد قاطع و قانونی لازم را با واحدهای متخلف در دستور کار خود قرار داده است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر