اخبار
1

2

3

4
1396/4/14 چهارشنبه سومین شورای سیاستگذاری جشنواره بین المللی فیلم سبز در استان مرکزی برگزار گردید به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی، سومین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره بین المللی فیلم سبز در استان با حضور اعضای شورای سیاستگذاری دبیر خانه مرکزی جشنواره و صنایع استان، برگزار گردید.
دبیر اجرایی جشنواره فیلم سبز گفت: ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز با یک وقفه 10 ساله از پارسال آغاز به کار مجدد نمود و شعار جشنواره اقتصاد سبز با تمرکز روی مقوله های گردشگری پایدار، شهر پایدار و انرژی های پاک می باشد.
مهدی توحید پور افزود: جشنواره بین المللی فیلم سبز بزرگترین جشنواره محیط زیستی منطقه خاورمیانه و ایران است که در ایران دومین جشنواره بین المللی بزرگ از نظر محتوی و وسعت در کشور هستیم.
وی اظهار کرد: هدف جشنواره آموزش و فرهنگسازی است و قریب به 1000 فیلم از داخل و خارج به دبیرخانه جشنواره رسیده است. 
توحیدپور با تاکید بر این که جذب توریست از اهداف جشنواره امسال می باشد گفت: کمک های مردمی و همت صنایع از پشتوانه های مهم در پیشبرد این جشنواره می باشند.
خانم جواهری پور مدیر استانی ستاد ملی جشنواره نیز در این جلسه با اشاره به اختصاص بخش مشخص فیلم صنایع در بخش غیر رقابتی گفت: مجوز اکران فیلم در 100 شهر کشور اخذ شده و مسئولیت اجتماعی صنایع در حوزه فرهنگسازی زیست محیطی در این زمینه بسیار مهم است.
در ادامه خانم عسگری مسئول جشنواره استان به تشریح برنامه ها، اهداف و اقدامات عملیاتی جشنواره و زمینه های همکاری (برپایی نمایشگاه ویژه جشنواره با رویکرد اقتصاد سبز، گردشگری پایدار و انرژی های پاک، همایش با موضوعات جشنواره و نمایشگاه هنرهای تجسمی) پرداخت.
سپس نمایندگان صنایع حاضر در جلسه ضمن معرفی به صورت مختصر به تشریح اقدامات زیست محیطی و فرهنگی خود پرداختند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر