اخبار
1

2

3
1396/4/18 يكشنبه شورای اداری اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی برگزار گردید به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی، جلسه شواری اداری اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی صبح روز شنبه 17 تیرماه 96 با حضور مدیرکل، معاونین و روسای واحدهای ستادی و ادارات تابعه در سالن جلسات این اداره کل برگزار و از دو نفر از کارمندان نمونه تقدیر شد.
این جلسه بعد از تلاوت آیاتی از قرآن کریم با صحبت های مدیرکل شروع و در ادامه معاونین بخش های مختلف، روسای ادارات تابعه و مدیران واحدهای ستادی مسائل مربوط به حوزه کاری خود را از جمله پایش زیست محیطی، وضعیت پسماند و فاضلاب، شکار و صید، حقوق و مزایای پرسنل و محیط بانان، محدودیت ها و وضعیت اعتبارات و بودجه های زیست محیطی را مطرح کردند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی با تقدیر از زحمات پرسنل در ماه های گذشته گفت: هر اتفاقی که در راستای بهبود وضعیت محیط زیست استان می افتد، بی شک نتیجه و حاصل همفکری، تعامل و همکاری همه همکاران با مجموعه مدیریت است.
دکتر سعید محمودی با اشاره به محدودیت های مالی و ضرورت مدیریت درست هزینه ها و دوری از اسراف منابع، افزود: رفع مشکلات معیشتی همکاران نیز در اولویت برنامه های مالی این اداره کل قرار دارد و تاکنون در این زمینه تلاش های زیادی صورت گرفته است و پرداختی های پرسنلی به روز شده اند.
وی با تاکید بر تشویق مردم به مشارکت در برنامه های زیست محیطی بیان کرد: در برخی از شهرهای استان مانند خمین برنامه و فعالیت های زیست محیطی اثرگذاری در امور آموزشی انجام شده است که باید تداوم و گسترش یابند.
محمودی همچنین با تقدیر از زحمات یگان حفاظت در شش ماه گذشته و دستگیری تعداد زیادی از متخلفان خصوصا در شهرستان شازند، اظهار داشت: محیط بانان شهرستان ها باید زیر نظر فرمانده یگان استان با حضور مستمر خود در مناطق تحت مدیریت استان، فضا را برای شکارچیان نا امن سازند.
در پایان جلسه شورای اداری آقایان کامبیز خلیلی رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دلیجان و علیرضا محرابیان کارشناس مسئول پایش محیط زیست اداره کل به پاس تلاش های مستمر و اقدامات ارزنده، با اهدای لوح سپاس تقدیر گردیدند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر