اخبار
1

2
1396/4/20 سه شنبه کشف تخلف شکار غیر مجاز توسط محیطبانان شهرستان تفرش به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی، با پیگیری و تلاش محیطبانان یگان حفاظت محیط زیست تفرش متخلفان شکار حیات وحش دستگیر شدند.
رییس حفاظت محیط زیست شهرستان تفرش گفت: بر اساس اطلاعات واصله مبنی بر شکار یک راس گوسفند وحشی توسط  متخلف شکار و صید ساکن یکی از روستاهای تفرش، مامورین یگان حفاظت محیط زیست پس از هماهنگی با دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان و دریافت حکم بازرسی از منزل متخلف، حسب دستور به همراه مامورین پاسگاه انتظامی به محل عزیمت نمودند.
علی خسروان افزود: متخلف با مشاهده مامورین متواری و با استفاده از تاریکی شب اقدام به پنهان نمودن لاشه نمود که با هوشیاری مامورین پس از مدتی جستجو لاشه کشف و پس از بازرسی از منزل وی یک قبضه اسلحه دوربین دار 270، تعداد 12 فشنگ و یک دستگاه دوربین شکاری کشف و ضبط گردید.
وی در ادامه گفت: پس از بازجویی و اقرار صریح متهم به انجام شکار، به استناد مواد 10-11- 12 قانون شکار و صید برای وی پرونده تخلف تشکیل و جهت سیر مراحل قضایی به دادگستری شهرستان تفرش معرفی شد.
رییس حفاظت محیط زیست شهرستان تفرش بیان داشت: این متخلف علاوه بر محکومیت قانونی می بایست جریمه یکصد میلیون ریالی بابت ضرر و زیان وارده را در حق سازمان حفاظت محیط زیست پرداخت نماید.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر