اخبار
1

2
1396/5/30 دوشنبه کشف یک قبضه اسلحه قاچاق در شهرستان ساوه رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ساوه گفت: مامورین یگان حفاظت شهرستان روز گذشته یک متخلف شکار را که با یک اسلحه ساچمه زنی پنج تیر بدون مجوز، قصد شکار کبوتر و فاخته داشت، دستگیر کردند.
گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی هادی رستم خانی افزود: مامورین اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ساوه طی گشت و کنترل مناطق اطراف شهرستان ساوه به یک شکارچی متخلف پرنده برخورد و قبل از هرگونه شکار وی را دستگیر نمودند.
وی اظهار داشت: در این راستا یک قبضه اسلحه ساچمه زنی پنج تیر قاچاق و تعداد 26 تیر فشنگ کشف و ضبط گردید و متخلف نیز پس از صورتجلسه و تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام محترم قضایی معرفی گردید.
رستم خانی با اشاره به این که فعلا هرگونه شکار پرنده ممنوع می باشد، بیان کرد: مردم و دوستداران طبیعت و حیات وحش در صورت مشاهده شکارچی که اقدام به شکار پرنده می نماید مراتب را به اداره محیط زیست اطلاع دهند.                                         
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ساوه در پایان از کلیه اعضای سازمان مردم نهاد حافظان طبیعت ساوه که در اکثر ماموریت ها همکاری خوبی با این اداره داشته اند نیز تقدیر و تشکر نمود.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر