اخبار
1

2

3

4

5
1396/6/4 شنبه پاکسازی محل دفن زباله شهرستان خنداب با حضور اعضای شورای اداری مسئول نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان خنداب گفت: به مناسبت هفته فرهنگی شهرستان خنداب، مراسم نمادین پاکسازی محل دفن پسماند این شهرستان، هفته گذشته با حضور غیاثی، فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان خنداب برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی، سید محمد مهدی سجادی افزود: در این مراسم، همچنین بسیجیان، امدادگران هلال احمر و پرسنل پدافند هوایی شهید جهانتاش، نیروگاه آب سنگین خنداب و میراث فرهنگی نیز حضور داشتند و اطراف محل دفن دیزآباد را توسط دستکش و کیسه های زباله، از زباله های رها شده در طبیعت، پاکسازی نمودند.
وی اظهار داشت: همچنین در مراسم دیگری به مناسبت هفته فرهنگی خنداب، در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان خنداب، مسابقه نقاشی کودکان با موضوع لزوم توجه به حفاظت محیط زیست برگزار شد که در پایان مراسم، به برگزیده ها جوایز زیست محیطی اعطاء گردید.
سجادی بیان کرد: حضور سبز غرفه محیط زیست، در نمایشگاه هفته فرهنگی خنداب، همگام با سایر ادارات نیز که با اعطای پوستر های حیات وحش و پسماند و کتابچه های زیست محیطی و پاسخ به پرسش های مراجعین و علاقه مندان حفظ محیط زیست، از دیگر برنامه های این هفته بود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر