اخبار
1

2

3

4

5
1396/6/12 يكشنبه بازدید پسماند های عفونی مطب ها و کلنیک های اراک همزمان با هفته دولت رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اراک گفت: همزمان با هفته دولت کلیه مطب ها و کلینیک های خصوصی کلانشهر اراک از لحاظ نحوه مدیریت، شیوه ی بی خطرسازی و دفع پسماندهای عفونی خود مورد پایش و نظارت قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی، سید مجید میراکبری افزود: با توجه به اهمیت مدیریت پسماندهای عفونی و ماده 23 قانون مدیریت پسماند مبنی بر نظارت سازمان حفاظت محیط زیست بر نحوه مدیریت پسماندها، این اداره اقدام به پایش و بازرسی از مراکز درمانی شامل مطب ها، آزمایشگاه ها، کلینیک ها و بیمارستان های اراک نموده است.
وی بیان کرد: در بازرسی هایی که هفته گذشته و همزمان با هفته دولت انجام گردید، برای مراکز درمانی که پسماندهای عفونی را به صورت صحیح مدیریت نکرده بودند، اخطار زیست محیطی صادر گردید و مدت 30 روز جهت مدیریت اصولی پسماندهای عفونی خود، به آنها مهلت داده شد.
میراکبری با اشاره به این که این بازدید ها به صورت منظم از تمامی مطب ها و کلنیک های سطح شهرستان اراک همچنان ادامه دارد، اظهار داشت: در پایان این مهلت، واحدهای پزشکی که مدیریت اصولی را انجام ندهند، خاطیان جهت سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی معرفی خواهند شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر