اخبار
1
1396/6/14 سه‌شنبه معرفی چهار متخلف شکار و صید به مرجع قضایی شهرستان تفرش به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی؛ رییس حفاظت محیط زیست شهرستان تفرش از برخورد با تخلفات شکار و صید در این شهرستان خبر داد.
علی خسروان با اعلام این خبر گفت: به دنبال کسب اطلاعاتی مبنی بر شکار غیرمجاز حیات وحش توسط شکارچی متخلف در حاشیه یکی از روستاهای منطقه شکار ممنوع بازرجان تفرش؛ نیروهای یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان با تحت نظر قرار دادن منزل متخلف و پس از هماهنگی با مقام محترم قضایی و دریافت حکم بازرسی از منزل، حسب دستور همراه مامورین انتظامی به محل مراجعه نمودند و در بازرسی از منزل این متخلف یک قبضه اسلحه ساچمه زنی قاچاق و لاشه یک راس قوچ وحشی کشف و یک نفر متهم بازداشت و پس از تشکیل پرونده، جهت رسیدگی قضایی به دادسرای تفرش معرفی گردید.
رییس حفاظت محیط زیست شهرستان تفرش در ادامه گفت: از حیث مطالبه ضرر و زیان وارده به محیط زیست متهم می بایست مبلغ یکصد میلیون ریال را به حساب دولت واریز نماید.
وی همچنین افزود: محیط بانان این اداره در گشت و کنترل عرصه های طبیعی شهرستان در روزهای گذشته سه فرد متخلف که بصورت جداگانه اقدام به صید ماهی و زندگیری سهره طلایی در عرصه های طبیعی این شهرستان می نمودند را دستگیر و پس از اخذ ضرر و زیان وارده و تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر