اخبار
1

2

3

4

5
1396/6/16 پنجشنبه ترویج فرهنگ زیست محیطی در هفته فرهنگی شهرستان تفرش رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تفرش از ایجاد غرفه زیست محیطی در نمایشگاه هفته فرهنگی شهرستان تفرش خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی؛ علی خسروان در این رابطه گفت: در هفته فرهنگی شهرستان تفرش اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تفرش برای حفظ محیط زیست در تمام سطوح و اقشار جامعه اقدام به ایجاد غرفه در نمایشگاه هفته فرهنگی شهرستان نمود.
وی افزود: این اقدام به منظور ترویج فرهنگ زیست محیطی و همچنین پیشبرد سیاست های کلی محیط زیست ابلاغی مقام معظم رهبری و گسترش سطح آگاهی، دانش و بینش زیست‌محیطی جامعه و تقویت فرهنگ و معارف دینیِ مشارکت و مسئولیت‌پذیری اجتماعی به ‌ویژه امر به معروف و نهی از منکر صورت پذیرفت.
خسروان بیان کرد: محیط بانان و کارشناسان این اداره ضمن پخش بروشور و کتابچه و دیگر اقلام فرهنگی زیست محیطی اقدام به آموزش چهره به چهره بازدید کنندگان بویژه کودکان و نوجوانان نمودند و برای آنها و افراد علاقمند کارت همیار طبیعت صادر گردید.
وی اظهار داشت: در این هفته ایستگاه نقاشی با هدف ارتقاء فرهنگ زیست محیطی و آشنایی کودکان و نوجوانان با روش های حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی برگزار گردید و به افراد برگزیده جوایز زیست محیطی اهدا شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر