.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: f9340d9
 • جلسه شورای اداری اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی با حضور مدیرکل،معاونین ، روسای ستادی و روسای واحدهای تابعه در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
  شورای اداری استان به منظور بررسی عملکرد اداره کل و ادارات تابعه ، مشکلات ، کمبودها و چاره اندیشی برای بهبودو ارتقاءوضعیت زیست محیطی استان تشکیل جلسه داد.
 • 1397/9/15 پنجشنبه2018-12-06T10:13:50+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی ،مدیرکل استان در این جلسه  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های  کلیه پرسنل  گفت با تلاش همکاران در این اداره کل و ادارات تابعه شهرستانها محیط زیست استان در سال جاری بین سایر دستگاههای استان از جایگاه شایسته ای برخوردار گردیده است.

  میرزایی در این جلسه به  معضلات زیست محیطی و امکانات مورد نیاز برای اعمال قوانین، انجام وظایف و ماموریت های سازمانی حسب دستور ریاست محترم سازمان اشاره کرد و افزود با وجود تمامی حوادث و رویدادها زیست محیطی این استان توانست در حوزه های مختلف زیست محیطی در سطح ملی جایگاه مناسبی داشته باشد و بتواند نظرات و پیشنهادهایی راارائه کند.

  در ادامه این نشست معاونان و روسای ادارات در اداره کل و ادارات شهرستانی هر کدام به طور جداگانه به ارایه گزارش عملکرد درحوزه خود پرداخته و پیشنهادات و راهکارهای لازم را جهت رفع موانع و مشکلات بیان کردند.

  در پایان نیز مدیر کل استان با ارائه لوح تقدیر از زحمات تعدادی از همکاران و محیط بانان استان قدردانی کرد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ