.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 09710e9
 • دیدار مدیرکل محیط زیست استان با مدیرکل ورزش و جوانان در روز جوان
 • 1397/2/9 يكشنبه2018-04-29T14:58:30+04:30.
 • میرزایی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی به مناسبت هفته جوان با حقدادی مدیرکل ورزش و جوانان استان دیدار کرد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی؛ میرزایی در این دیدار ضمن گرامیداشت ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان بر توسعه فعالیت ها و برنامه های مشترک در حوزه جوانان تاکید کرد.

  وی ضمن تاکید بر اهمیت گسترش آموزش و بسترسازی برای مشارکت عمومی در حفظ محیط زیست تصریح کرد: ارتقای آموزش و افزایش آگاهی جامعه در زمینه محیط زیست به ویژه در نسل جوان بسیار حائز اهمیت است.

  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همچنین بیان کرد: اداره کل ورزش و جوانان طیف وسیعی از جامعه را پوشش می دهد و گروه های هدف آن می تواند برای انتقال پیام های محیط زیستی مورد توجه قرار گیرد.

  میرزایی با تاکید بر نقش ویژه جوانان در پاسداشت محیط زیست عنوان کرد: جوانان استان مرکزی با حضور در سمن های زیست محیطی و ایجاد کمپین هایی در این زمینه مانند سه شنبه های بدون خودرو حمایت خود را از محیط زیست و همچنین فعالیت های ورزشی اعلام کرده اند.

  مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی نیز گفت: لازم است تا تفاهم نامه بین اداره کل ورزش و جوانان و اداره کل محیط زیست امضاء گردد و این امر باعث تعامل و همکاری بیشتر بین این دو دستگاه می گردد.

  حقدادی با اشاره به وجود دفتر محیط زیست و توسعه پایدار در وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون ها و ادارات کل استان ها گفت: وزارت ورزش و جوانان، جزو بهترین وزارتخانه های کشور در زمینه توجه به مسائل محیط زیستی است.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ