.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 21f03fc
 • تصویب لایحه حمایت از محیط بانان با 160 رای موافق در صحن علنی مجلس شورای اسلامی
  در نشست علنی نوبت عصر (دوشنبه 3 تیر) مجلس شورای اسلامی، کلیات لایحه حمایت قضایی و بیمه ای از ماموران یگان حفاظت دستگاه های اجرایی با 160 رأی موافق، 3 رأی مخالف و 2 رأِ ممتنع از مجموع 199 نماینده حاضر تصویب شد.
 • 1398/4/4 سه‌شنبه2019-06-25T12:41:06+04:30.
 • "رضا میرزائی " با اعلام خبر تصویب کلیات لایحه حمایت قضایی و بیمه ای از ماموران یگان حفاظت دستگاه های اجرایی ، از  تلاشهای ارزنده دکتر کلانتری  ریاست محترم سازمان حفاظت محیط زیست ، جناب آقای دانشیان  معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان محیط زیست ، سرهنگ محبت خانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست و حمایت قاطعانه نمایندگان مجلس شورای اسلامی از این لایحه تقدیر و تشکر کرد.

  وی در تشریح لایحه مذکور گفت : : ماموران یگان های حفاظت دستگاه های اجرایی مانند محیط زیست که دارای ضابط خاص قضایی هستند، گاهی برای دفاع و اجرا وظیفه خود از سلاح استفاده می کردند که به دلیل عدم وجود قانون مورد محاکمه و مجازات قرار می گرفتند، با ارسال این لایحه مهم از سوی دولت  که با 160 رای موافق تصویب شد، این مشکل برطرف می شود.

  میرزایی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار امیدواری کرد که با تصویب این لایحه ، و اجرای این قانون در سالجاری ، با ارج نهادن به زحمات این عزیزان و دیده شدن فعالیت های آن ها در عرصه اجتماع، انگیزه آن ها را تقویت و داشته های ارزشمند این سرزمین را بهتر از گذشته حفاظت کنیم


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ