اخبار
1397/1/28 سه‌شنبه استان مرکزی در تدارک پاکسازی بزرگ در روز زمین پاک

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: استان مرکزی امسال و در آستانه روز زمین پاک شاهد یک هم افزایی بی نظیر در تداوم طرح #بی_زباله است و در این راستا تمامی گروه های مردمی و دستگاه های دولتی برای مشارکت در برنامه روز زمین پاک اعلام آمادگی کرده اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی، رضا میرزایی با اعلام این خبر افزود: در این رابطه جلسات هماهنگی متعددی طی روزهای گذشته باحضور فرمانداران و مسولین و مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی برگزار شده است.

وی بیان کرد: مقرر شد کلیه دستگاها با حضور مدیران و کارکنان در کنار افراد دوستدار محیط زیست در تمام نقاط شهری و روستایی در روز زمین پاک نسبت به پاکسازی و جمع آوری زباله مشارکت داشته باشند.

میرزایی اظهار داشت: همچنین تمامی ظرفیت دستگاه های اجرایی و فرهنگی استان برای اطلاع رسانی به کار گرفته شده و تبلیغات مراسم های پاکسازی در سراسر استان به طور گسترده از طریق نصب بیلبردها، پوستر، سامانه های پیامکی و فضای مجازی به اطلاع عموم رسیده است.

وی ضمن تشکر از استاندار مرکزی به خاطر پیوستن به کمپین #بی_زباله گفت: بی شک انجام چنین برنامه هایی به این گستردگی بدون حمایت مسئولان رده اول استان انجام پذیر نبود و حمایت های ایشان در توسعه این امر فرهنگی راهگشا بوده است.
بيشتر