اخبار


1397/2/5 چهارشنبه تجلیل از جانبازان شاغل در اداره کل محیط زیست مرکزی در روز جانباز

مراسم تجليل از جانبازان، ايثارگران و آزادگان اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی، با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان و جانبازان، ايثارگران و آزادگان این اداره کل برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی، در اين مراسم 4 نفر از آزادگان، جانبازان و ايثارگران شاغل در این اداره کل، گرد هم آمدند تا خاطره ايام حماسه و ايثار دوران دفاع مقدس را گرامي بدارند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی در این جلسه، ضمن تبريک ايام شعبانيه و سالروز ولادت حضرت عباس (ع) و روز جانباز از حضور در جمع جانبازان ابراز خوشنودي نمود و گفت: از اينکه مي‌توانیم به عنوان عضوي از جامعه بزرگ محیط زیست کشور در راه تحقق اهداف و سياست هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي نقش کوچکي داشته باشیم خدا را شاکریم.    

رضا میرزایی افزود: شما در دوران دفاع مقدس درس هايي از مقاومت، ايثار و از خودگذشتگي را از خود به يادگار گذاشتيد و امروز جنگ اقتصادي که توسط غربيها برعليه نظام جمهوري اسلامي آغاز شده به مراتب هدفي بزرگتر از جنگ دفاع مقدس براي براندازي نظام جمهوري اسلامي در بردارد.

ايشان در ادامه به برخی اقدامات صورت گرفته براي ايثارگران، جانبازان، آزادگان در اداره کل اشاره نمود و بر رفع سریع مشکلات آنان و خانواده محترمشان تاکید کرد.

در پایان اين مراسم نیز میرزایی مدیرکل محیط زیست استان از زحمات این عزیزان همراه با اهداي لوح، تقدير و تشكر نمود.

بيشتر