اخبار برگزیده
 • کد خبر: 7917fb8
 • تاریخ: 1397/1/14 سه‌شنبه-2018-04-03T14:36:08+04:30
 • آسیب دیدگی یکی از محیط بانان خنداب در روز طبیعت

  سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: یکی از مامورین یگان حفاظت محیط زیست استان مرکزی، عصر دیروز (روز طبیعت) در شهرستان خنداب بر اثر حمله گراز وحشی دچار آسیب دیدگی شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی، رضا میرزایی افزود: در روز 13 فروردین و در پی گزارش فرمانداری شهرستان خنداب مبنی بر مشاهده گراز نر بزرگ وحشی و ایجاد رعب و وحشت برای مردم، محیط بانان بلافاصله به محل مورد نظر مراجعه نمودند تا پس از بررسی صحنه نسبت به رها سازی آن از منطقه اقدام نمایند.

  وی بیان کرد: این حیوان که از حضور بسیار گسترده مردم در زیستگاه خود عصبی شده بود ناگهان به سمت محیط بان حسن شاه محمدی حمله ور شد و وی را از ناحیه پا مورد اصابت قرار داد و به هوا پرتاب کرد و محیط بان در موقع سقوط نیز از ناحیه پشت و کتف ها آسیب دید.

  لازم به ذکر است که صبح امروز میرزایی سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی و جمعی از همکاران اداره کل از وی عیادت نمودند و خوشبختانه هم اکنون حال عمومی وی خوب گزارش شده است و پس از تایید پزشک امروز از بیمارستان مرخص می گردد تا دوران نقاهت خود را در منزل سپری نماید.

  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر