اخبار استان

پیام تبریک مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی به مناسبت فرارسیدن سال جدید

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی با تبریک فرارسیدن سال نو، بر همکاری، همدلی وتلاش برای داشتن محیط زیست سالم و طبیعتی زنده تاکید کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی در پیام تبریک رضا میرزائی آمده است: « سال نو  و بهار طبیعت راکه  نشا نه قدرت لایزال الهی است را به همه هموطنان و ملت شریف ایران تبریک عرض می نمایم و امیدوارم سال نو، سالی سرشار از برکت و سربلندی و احسن حال برای همگان باشد.

 اینک در آستانه سال نو ،طبیعت و محیط زیست به عنوان مهم ترین سرمایه حیات، نیازمند حفاظت و مراقبت ویژه همگان است  .و لازم است برای  تداوم زندگی خود و آیندگان، در بهسازی و حفظ و حراست این میراث گرانبها صادقانه تلاش کنیم. «

وی در ادامه افزود: این روزها برای در امان ماندن از ویروس کرونا مردم بالاجبار به استفاده از اقلام بهداشتی روی آورده اند ولی بی توجهی برخی به نحوه استفاده و دفع اصولی این اقلام، مشکلاتی را برای محیط زیست ایجاد کرده است.رها کردن ماسک و دستکش در محیط زیست و فضاهای عمومی، سلامت عمومی را به خطر می‌اندازد از شهروندان تقاضا میشود، اقلام بهداشتی را بعد از استفاده در سطل های زباله بیاندازند ورعایت نکات بهداشتی جدی گرفته شود.

بيشتر