اخبار استان

پیام تسلیت مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی در پی شهادت محیط‌بانان زنجانی

پیام تسلیت مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی در پی شهادت محیط‌بانان زنجانی

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی در پیامی شهادت مهدی مجلل و میکائیل هاشمی محیط بانان فداکار استان زنجان را تسلیت گفت .
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی  در پیام تسلیت " رضا میرزائی "  آمده است: محیط بانان اسطوره‌های استقامت در حفظ و صیانت از محیط زیست کشور هستند. به راستی که همه ما در برابر زحمات این جان بر کفان بی‌ادعا دین بزرگی به گردن داریم، افرادی که  با الهام از مفاد اصل پنجاهم قانون اساسی به نگهداشت محیط زیست سالم برای نسل‌های کنونی و آتی می‌اندیشند.

در ادامه این پیام تصریح شده است: بی تردید پاسداری و نیک اندیشی با داشتن روحیه خدمت‌گزاری و احساس تعلق خاطر به خاک وطن هیچگاه از یاد نخواهند رفت و آثار ثمربخش خدمات ایشان در صفحات سبز و زرین تاریخ محیط زیست کشور به یادگار خواهد ماند.

میرزائی در ادامه  اظهار کرده است: بدین وسیله با نهایت تاسف و تاثر شهادت جانگداز این سرو قامتان پرتلاش را به خانواده بزرگ محیط‌زیست و خانواده های محترم و داغدار آنان تسلیت عرض کرده و از درگاه حضرت احدیت برای آن دوشهید بزرگوار رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم اجر جزیل و شکیبایی آرزو دارم.

 
بيشتر