اخبار استان

اطلاعیه سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص پذیرفته شدگان هشتمین آزمون استخدامی

اطلاعیه سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص پذیرفته شدگان هشتمین آزمون استخدامی

به اطلاع تمامی پذیرفته شدگان نهایی هشتمین آزمون استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست می‌رساند از روز سه‌شنبه 11آبان ماه به مدت 3 روز نسبت به ارائه مدارک مورد نیاز به اداره کل محیط زیست استان مورد تقاضا اقدام کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، پذیرفته شدگان نهایی هشتمین آزمون استخدامی در از روز سه شنبه 11آبان ماه به مدت 3 روز نسبت به ارائه مدارک خود به شرح ذیل به ادارات کل حفاظت محیط زیست استان مورد تقاضا اقدام کنند.
1.    4
قطعه عکس 3*4
2.    
اصل و کپی تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی خود، همسر و فرزندان
3.    
اصل و کپی مدرک تحصیلی قبول شده در آزمون
4.    
اصل و كپي كارت پايان خدمت (آقايان)
5.    
پرینت کارنامه قبولی نهایی در آزمون
6.    
اصل و كپي مدارك ايثارگري 
7.    
بر اساس بند یک صفحه 8 دفترچه آزمون، قبول شدگان در مشاغل تخصصی، با مدارک تحصیلی کارشناسی و بالاتر (موضوع تبصره دو ماده 42 قانون مدیریت خدمات کشوری)، موظفند حداکثر یک ماه پس از تائید گزینش، مدارک مربوط به کسب مهارتهای هفتگانه (ICDL) صادره از مراکز و موسسات تائید صلاحیت شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور را ارائه نمایند. بدیهی است کسانی که فاقد این گواهینامه هستند و یا گواهینامه آنان از مراکز تعیین صلاحیت شده نمی باشد موظفند تا مهلت تعیین شده برای شرکت در آزمون تعیین سطح و دریافت گواهینامه مذکور به یکی از مراکز مذکور در بخش اعتبار سنجی موسسات آموزشی (با عنوان موسسات تعیین صلاحیت شده) که در درگاه الکترونیکی سازمان اداری و استخدامی کشور به آدرس (https://www.aro.gov.ir) قابل مشاهده می باشد مراجعه کنند. در غیر اینصورت استخدام این افراد کان لم یکن خواهد شد
8.    
بر اساس بند 3 شرایط اختصاصی محیط بان در صفحه 12 دفترچه استخدامی، پذیرفته شدگان نهايي حداكثر تا دو ماه پس از اعلام نتايج گزينش ملزم به اخذ گواهينامه پايه دوم و يا سوم اتومبيل و موتور سيكلت مي باشند. لذا ادامه روند استخدامی و صدور حكم كارگزيني پس از ارايه گواهي نامه هاي مذكور صورت خواهد پذيرفت.
•    
بدیهی است عدم مراجعه و تحویل مدارک فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می باشد و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت 
بيشتر