فراخوان و اطلاعیه ها

فراخوان جذب استخدام پیمانی برای 200 نفر در سازمان حفاظت محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست برای تامین نیروی انسانی خود از طریق آزمون استخدامي مشترك فراگير دستگاههاي اجرايي در سال 1397، 200 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا به صورت پیمانی در کلیه استانها جذب می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست (پام)، سازمان حفاظت محیط زیست برای تامین نیروی انسانی خود بر اساس مفاد قانون مدیریت خدمات كشوری و در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به كارگیری افراد در دستگاه های اجرایی تعداد 200نفر از افراد واجد شرایط که در سایت سازمان سنجش اعلام شده است را از طریق آزمون توانمندیهای عمومی، تخصصی و مصاحبه تخصصی و طی مراحل گزینش به صورت پیمانی استخدام می کند.

  بنابر این گزارش، متقاضيان ثبت‌نام در پنجمين آزمون استخدامی مشترک فراگير دستگاههاي اجرايي در سال 1397 براي شركت در آزمون مذكور منحصراً بصورت اينترنتي در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org  مراجعه کنند .

ثبت نام آزمون استخدامی مشترک فراگير دستگاههاي اجرايي در سال 1397  از روز يكشنبه مورخ 97/02/23 آغاز و در روز دوشنبه مورخ 97/02/31 پايان مي‌پذيرد.

لذا كليه داوطلبان دقت نمايند كه اين تاريخ به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد و به درخواستهايي كه بعد از تاريخ مذكور براي ثبت‌نام به سازمان سنجش آموزش كشور واصل شود به هيچ وجه ترتيب اثر داده نخواهد شد.

لازم به توضيح است آزمون مذكور در تاريخ 97/04/15 برگزار خواهد شد.

گفتنی است، کلیه اطلاعات مربوط به آزمون استخدامی شامل موارد آزمون،مدارک تحصیلی مشمول هر شغل و اطلاعات مربوط به شرایط سنی و غیره در دفترچه پنجمين آزمون استخدامی مشترک فراگير دستگاههاي اجرايي در سال 1397 اعلام شده است.

بيشتر