فراخوان و اطلاعیه ها

فراخوان ، عناوین وrfp اولویت های پژوهشی سال 1397 اداره کل محیط زیست استان مرکزی

در راستای اجرای ماده 56 قانون تنظیم بخشی از مقرات مالی2 و دستورالعمل اجرایی بند (ح)تبصره (9) قانون بودجه سال 1397، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مرکزی با توجه به تصویب اولویت‌های پژوهشی دستگاه‌های اجرایی در شورای برنامه‌ریزی استان، از  کلیه مراکز پژوهشی و فناوری در دستورالعمل ماده 56 قانون تنظیم بخشی از مقرات مالی 2 "دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی عالی دولتی یا غیردولتی، موسسات پژوهشی و یا فناوری دارای مجوز از یکی از مراجع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا مجلس شورای اسلامی و همچنین شرکت های دارای تأییدیه دانش بنیان و تجاری سازی نوآوریها و اختراعات " در حوزه های مرتبط با عناوین پژوهشی مورد نیاز دعوت به همکاری می‌نماید.

علاقمندان می توانند پس از انتخاب عنوان پژوهشی در لیست پیوست نسبت به تکمیل فرم پروپزال اقدام و در قالب دو فایل WORD و PDF به آدرس الکترونیکی rfp.markazi@mporg.ir ارسال نمایند.

نوشتن کد طرح اولویت در قسمت subject ایمیل ارسالی ضروری است. بدیهی است ارسال پروپزال‌های پیشنهادی تا تاریخ 25/7/1397 امکان پذیر بوده و پس از تاریخ یاد شده مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

لازم به ذکر است در صورت بازنگری اولویتهای پژوهشی، به عناوین پیوست اضافه می‌گردد. لذا پژوهشگران می‌توانند با مراجعه دوره ای به سایت سازمان مدیریت از عناوین جدید مطلع گردند.

شرایط عمومی مجریان :

١_ تنها مراکز پژوهشی و فناوری در دستورالعمل ماده 56 قانون تنظیم بخشی از مقرات مالی 2 (دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی عالی دولتی یا غیردولتی، موسسات پژوهشی و یا فناوری دارای مجوز از یکی از مراجع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا مجلس شورای اسلامی و همچنین شرکت های دارای تأییدیه دانش بنیان و تجاری سازی نوآوریها و اختراعات) می توانند در این فراخوان شرکت نمایند.

2- مرتبط بودن رشته تحصیلی با عناوین پژوهشی

3-داشتن سوابق پژوهشی مرتبط با ارائه مستندات و موارد ذکر شده در rfp

بدیهی است ارسال پروزال پژوهشی به منزله پذیرفتن آن نبوده و پس از بررسی پروزال های پژوهشی و دریافت کدرهکیری اولیه توسط دستگاه اجرایی از سامانه سمات، دستگاه اجرایی متولی طرح، می تواند اقدام به انعقاد قرارداد نماید.

کد طرح

اولویت‌های پژوهشی سال1397 -از محل تجمیع اعتبارات بند ح تبصره 9 قانون بودجه 9

نام دستگاه اجرایی

2

تدوین طرح جامع حفاظت از رودخانه قره چای

اداره کل محیط زیست استان

3

تدوین سند مدیریت منابع آب استان مرکزی با رویکرد سازگاری با کم آبی

اداره کل محیط زیست استان

بيشتر