.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: a954b4f
 • نشست هم اندیشی و تبادل نظر زیست محیطی با قضات دادگستری در اراک برگزار شد
  نشست هم اندیشی قضات به منظور هم افزایی و توسعه تعاملات دادگستری و محیط زیست با محوریت مسائل مربوط به شکار و صید غیرمجاز درشهرستان اراک برگزار شد.
 • 1398/3/29 چهارشنبه2019-06-19T12:21:54+04:30.
 • به گزارش روابط عمومی ، " رضا میرزائی " مدیرکل محیط زیست استان  در تکمیل این خبر گفت: طی این نشست قضات محترم شعبات کیفری با مسائل و دغدغه های حوزه حفاظت محیط زیست  طبیعی  و حیات وحش ، مسائل و مشکلات مامورین یگان حفاظت محیط زیست در حین انجام وظیفه آشنا شدند.

  وی ادامه داد: پیشنهاداتی نیز درخصوص صدور احکام و دستورات قضایی در جهت جلوگیری از تکرار جرم توسط متخلفین و مجرمین در پرونده ها و ایجاد وحدت رویه در صدور آراء کیفری مرتبط با شکار و صید غیر مجاز مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

  میرزائی خاطر نشان کرد : هم افزایی قوه قضاییه و ارتباط بیشتر قضات با مامورین محیط زیست و تکرار این نشست ها می تواند نتایج بسیار مثبتی را به ارمغان آورد ضمن اینکه دیدگاه و حمایت  قضات را نسبت به بحث محیط زیست تعالی می بخشد.

   اهمیت تنوع زیستی، ، وظایف ضابطین دادگستری در حوزه محیط زیست ، حفاظت از زیستگاهها، نقش و اهمیت آن و لزوم برخورد قاطع با متخلفان این حوزه  و بازدید قضات از مناطق تحت حفاظت استان و آشنایی نزدیک  با تنوع جانوری  منطقه و شرایط سخت کاری یگان حفاظت از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود  .


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ