.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 13613e9
 • حضورمدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی در دفتر خبرگزاری ایرنا استان
  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی با حضور در میزگرد خبری با عنوان بررسی وضعیت ذخایر آبی و فرصت ها و چالش های حوزه آب استان توضیحاتی ارایه کرد
 • 1398/4/11 سه‌شنبه2019-07-02T11:54:19+04:30.
 • به گزارش روابط عمومی محیط زیست استان مرکزی ، " رضا میرزائی " در این میزگرد در خصوص مسایلی هم چون حفر چاههای غیر مجاز، برداشت غیر مجاز از چاهها، فرو نشست زمین ، تجاوز و ساخت ساز در حریم رودخانه ها و پساب های صنعتی و شهری با خبرگزاری ایسنا گفت و گو کرد.

  وی در ادامه افزود، سیلابهای اخیر که دربیشتر نقاط کشور جاری شد ، نقشه و مسیرراه ، را در اختیار ما قرار داد و تا فرصت هست باید برنامه ریزی لازم برای چنین رخدادهایی در آینده  انجام شود.

  میرزائی با اشاره براینکه  آب مایه حیات تمام جانداران و بقاء محیط زیست است برمدیریت اصولی منابع آبی و وارائه  آموزشهای لازم برای اصلاح الگو مصرف تاکید کرد.

  وی در مورد وضعیت تالاب میقان بیان کرد: طرح مدیریت زیست بومی تالاب میقان تهیه شده وهماهنگی بسیار خوبی در خصوص حقابه تالاب  بین تمام دستگاههای استانی بوجود آمده و بارشهای امسال منجر به آبگیری 100 درصدی تالاب میقان اراک شد به طوری که طی 40سال اخیر این حجم آبگیری مسبوق به سابقه نبوده است و  خوشبختانه تاکنون مواردی از ابتلا به بیماری آنفولانزا فوق حاد پرندگان در تالاب دیده نشده است .


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ