.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: dcf58bb
 • پیام تبریک رضا میرزائی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی به مناسبت روز خبرنگار
 • 1398/5/17 پنجشنبه2019-08-08T12:01:30+04:30.
 • هفدهم مرداد ماه سالروز تجلیل از پیام آورانی است که در خلق جهانی آباد، آزاد و آگاه همتی والا و تلاشی بیاد ماندنی اما دشوار از خود به نمایش گذاشته و پرده از ناآگاهی نا آگاهان برمیدارند.

   روز خبرنگار در حقیقت یادآور فرصتی است گران بها برای پاسداشت مقام شامخ انسان های فرهیخته ای که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به آحاد جامعه جان خود را تقدیم کردند و مناسبتی است مغتنم برای تجلیل از خدمات همه خبرنگاران متعهد و دلسوز کشورمان که با تیغ برّان قلم، با سفیران یاس و دروغ و تباهی در ستیزند و پا به کارزار جنگ نرم با دشمنان انقلاب اسلامی نهاده اند. نخبگانی که حیثیت و شرف خود را در گرو اطلاع رسانی دقیق به جامعه گذاشته اند و آن را با هیچ قیمتی معامله نمی کنند .
  بی شک رشد و ارتقاء سطح اطلاعات جامعه مرهون خدمات سریع و دقیق این عزیزان است و ما در حوزه محیط زیست همواره از این ظرفیت درراستای تحقق اهداف عالیه سازمان بهره برده ایم، لذا این روز بزرگ را به خبرنگاران ساعی و پرتلاشی که درحوزه محیط زیست، به انعکاس اخبار و اطلاعات جامعه می پردازند تبریک عرض می نماید.
  امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه موفق و موید باشید.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ