.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 44493da
 • نشست و گفتگوی صمیمانه مدیرکل دفترروابط عمومی و امور رسانه ، سازمان حفاظت محیط زیست با کارکنان اداره کل استان مرکزی
 • 1398/6/14 پنجشنبه2019-09-05T12:56:31+04:30.
 • به گزارش اداره روابط عمومی استان مرکزی، نشست و گفتگوی صمیمانه دکتر سپنجی، مدیرکل دفتر روابط عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط زیست با کارکنان اداره کل  استان مرکزی در سالن اجتماعات برگزار شد.

  در ابتدای این نشست، مهندس میرزائی، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان، ضمن خیر مقدم به حاضرین، نسبت به تشریح سیمای زیست محیطی استان و گزارش عملکرد اقدامات صورت گرفته در استان در زمینه حفاظت و صیانت از محیط زیست پرداخت.

  در ادامه این نشست دکتر سپنجی، مدیرکل دفتر روابط عمومی و امور رسانه سازمان، ضمن اشاره به کسب موفقیت سازمان حفاظت محیط زیست در جشنواره شهید رجایی، به عنوان رتبه برتر کشوری، این موفقیت را نتیجه تلاش جمعی همه همکاران سازمان در سطح کشور خواند و افزود: همه ما لازم است که علیرغم کمبودهای بودجه ای و نیروی انسانی، نهایت تلاش خود را در مسیر تحقق اهداف سازمان و شعار "۸۰‌ میلیون‌ محیط بان" داشته باشیم.

   وی در ادامه افزود: استفاده از آموزش و اطلاع رسانی در تحقق اهداف سازمان نقش بسزایی دارد و هزینه کردن در حوزه آموزش، سرمایه گزاری است  .

  دکتر سپنجی همچنین بر ضرورت افزایش تعامل با سمن‌های زیست محیطی و رسانه ها تاکید و بیان کرد: باید از توانمندی و ظرفیت این نهادها در حوزه محیط زیست استفاده شود.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ