.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 1c4a469
 • تشدید نظارت برای جلوگیری از خرید و فروش انواع گونه های حیات وحش در روزهای پایانی سال
  مدیر کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی در روزهای پایانی سال بر ممنوعیت هرگونه خرید و فروش گونه های حیات وحش و برخورد با متخلفان در سطح استان تاکید کرد.
 • 1397/12/15 چهارشنبه2019-03-06T10:24:19+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان : میرزائی با اعلام این خبر اظهار داشت : خرید و فروش گونه های جانوری در آستانه سال جدید پدیده شوم سال های اخیر است و جداسازی این جانوران از زیستگاه طبیعی علاوه بر انقراض نسل این جانوران باعث اختلال در تعادل اکوسیستم منطقه و زیستگاه طبیعی محل زندگی این جانوران می شود.

  وی افزود:خرید و فروش انواع گونه های جانوری بر اساس مواد 7 و 10 قانون شکار و صید ممنوع است و برابر قوانین به شدت با متخلفان برخورد خواهد شد . به همین منظور طی هماهنگی های انجام شده  گشت های ویژه ای جهت کنترل این قبیل فعالیت های  غیر مجاز در سطح استان تشکیل شده است و نظارت بطور مستمر و پیگیر انجام میشود.

  میرزائی در پایان ازهمشهریان و هم استانی های فهیم و طبیعت دوست درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخریب محیط زیست ، خرید و فروش و نگهداری جانوران وحشی و ... را به سامانه 1540 اطلاع دهند و ابراز امیدواری کرد با رعایت حقوق گیاهان و جانوران در روزهای پایانی سال و ایام نوروز بتوانیم هرچه بیشتر در راستای حفظ و حراست از محیط زیست گام برداشته تا در ایام نو شدن طبیعت شکر گزار نعمت ها و موهبت های الهی باشیم .


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ