.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 6d2ec6a
 • مراسم تودیع و معارفه حراست محیط زیست استان مرکزی برگزار شد
  کامبیز خلیلی به عنوان سرپرست حراست محیط زیست استان مرکزی معرفی و از خدمات و تلاش های سید هادی معین السادات قدردانی شد.
 • 1397/12/22 چهارشنبه2019-03-13T09:32:59+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی  مراسم تودیع و معارفه حراست  استان  با حضور کریمی  معاون حراست سازمان ،  برگزار شد.

  میرزائی مدیرکل حفاظت محیط زیست ادر این مراسم  ضمن عرض خوش آمد گویی به همکاران استانی به خصوص مسئولین حراست سازمان حفاظت محیط زیست گزارشی از عملکرد محیط زیست استان در حوزه  های مختلف ارائه کرد  و در ادامه گفت: جایگاه حراست، صیانت و جایگاه اخلاقی، رفیع و ارزشمندی است که هر کسی با شناخت در این حوزه ورود کند بخشی از رسالت انبیاء را عهده دار است.

  وی در ادامه افزود : تغییرات جزو ارکان مدیریتی در هر کشوری است و تغییرات به منظور پویایی اداری بسیار لازم است زیرا در جامعه اسلامی مسئولیت یک امانت الهی است.

  بنا بر این گزارش، معاون حراست سازمان محیط زیست  نیز در این مراسم نقش پیش بینی، پیشگیری و هشدار دهنده را مهمترین نقش حراست در سازمان ها بر شمرد و اظهار داشت: حراست بازو اجرایی مدیران در دستگاهها هستند. و تلاش می شود در  این سازمان بیشتر از گذشته در جهت صیانت از حریم سازمان و همکاران قدم برداریم.

  وی افزود : استان مرکزی با توجه به منابع عظیم طبیعی پتاسیل قابل توجهی برای محیط زیست کشورمان دارد ،لذا بر ماست تا با انجام کارهای دقیق و کارشناسانه از این سرمایه گرانبهای الهی حفاظت نماییم

  در پایان این مراسم از زحمات و خدما ت سید هادی  معین السادات  با اهدا لوح قدردانی و کامبیز خلیلی  به عنوان سرپرست حراست محیط زیست استان مرکزی  معرفی شد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ