.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
محیط زیست در آیینه رسانه
 • کد خبر: 4dfd88e
 • بوی نامطبوع در فراهان منشاء صنعتی ندارد
  اراک - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: براساس گزارش های کارشناسان این نهاد، بوی نامطبوع منتشره در روستاهای فراهان منشاء صنعتی ندارد.
 • 1397/10/25 سه‌شنبه2019-01-15T13:48:29+03:30.
 • «رضا میرزایی» روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: روزهای گذشته بوی نامطبوعی در برخی از مناطق شهرستان فراهان به خصوص حوالی روستاهای بورقان، عزیزآباد، مجدآباد و شهر فرمهین منتشر و گزارشی نیز به اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی ارسال شد.
  وی ادامه داد: کارشناسان اداره کل محیط زیست استان در محل انتشار بوی نامطبوع حاضر شده و تحقیقات اولیه را از شهرک های صنعتی فرمهین و ایبک آباد آغاز کردند.
  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی بیان کرد: پس از انجام تحقیقات تکمیلی کارشناسان مشخص شد که این بوی نامطبوع منشاء صنعتی نداشته و تحقیقات میدانی از اطراف روستاها در دستور کار قرار گرفت.
  میرزایی با بیان اینکه هم اینک بوی نامطبوع منتشر شده در فراهان اکنون قطع شده است، اظهار داشت: با وجود حضور مستمر و تحقیقات میدانی گسترده کارشناسان اداره کل حفاظت محیط زیست استان تا کنون منشاء این بو مشخص نشده اما تحقیقات این اداره کل برای روشن شدن سرمنشا بوی نامطبوع ادامه دارد.
  بوی نامطبوع شهرستان فراهان در روزهای اخیر در روستاهای بورقان، عزیزآباد، مجدآباد و شهر فرمهین فراهان منتشر و اکنون نیز قطع شده است.
  شهرستان فراهان 75 روستا و حدود 30 هزار نفر جمعیت دارد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ