.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 3967ae8
 • فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان مرکزی ، از کنترل پروانه‌های شکار پرنده، به منظور جلوگیری از افزایش صید پرندگان در مناطق شکار آزاد استان خبر داد
 • 1397/9/25 يكشنبه2018-12-16T13:45:30+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان ،جودکی  با بیان این مطلب گفت: مأموران یگان حفاظت، در جهت حفظ حیات وحش و به منظور کنترل پروانه‌های صادره شکار و صید پرنده در مناطق شکار آزاد استان  به صورت مستمر  در حال گشت زنی  وکنترل هستند.

  وی در ادامه افزود: با توجه به پایان زمان صدور پروانه شکار و امکان شکار پرنده برای شکارچیان واجد پروانه، و جهت  پیشگیری از شکار غیرمجاز و برخورد قانونی با متخلفین، موضوع گشت و کنترل مستمر زیستگاه های طبیعی استان  در اولویت کاری مامورین یگان حفاظت قرار دارد.

  جودکی ، تصریح کرد: به منظور برخورد قانونی با شکارچیان متخلف و حمایت از شکارچیان قانونمند که از مجرای قانونی موفق به اخذ پروانه و شکار مجاز شده اند، برنامه  گشت و کنترل و نظارت بر پروانه شکار شکارچیان تا پایان زمان مجاز برای شکار پرنده با شدت بیشتری ادامه خواهد داشت.

  وی در پایان، تاکید کرد: شهروندان و دوستداران محیط زیست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف شکار و صید و یا زنده گیری حیات وحش، مراتب را بلافاصله به یگان حفاظت محیط زیست استان اطلاع دهند.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ