.
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 61bee44
 • برخورد جدی یگان حفاظت محیط زیست استان مرکزی با عرضه کنندگان گونه های جانوری در استان
  فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان مرکزی از برخورد قاطع و قانونی با عرضه کنندگان و فروشندگان گونه های جانوری در استان خبر داد.
 • 1397/12/28 سه‌شنبه2019-03-19T09:44:41+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی ، جودکی گفت : با توجه به فرا رسیدن روزهای پایانی سال و افزایش خرید و فروش غیرمجاز برخی جانوران در این ایام،متأسفانه عده‌ای افراد فرصت طلب و سودجو در کنار فروش ماهی قرمز،اقدام به عرضه و فروش غیرمجاز گونه های جانوری از جمله سمندر لرستانی،لاک پشت، مار و غیره می‌کنند.

  وی افزود:با توجه به ممنوعیت نگهداری و خرید و فروش حیات وحش بر اساس مواد ۷ و ۱۰ قانون شکار و صید،در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این جهت،ضمن توقیف حیوانات و رهاسازی آنها در طبیعت،با افراد خاطی بر اساس قوانین و مقررات به شدت برخورد می‌شود.

  وی افزود:گشت و نظارت مستمر توسط مأموران اجرایی یگان حفاظت محیط زیست استان از مراکز خرید و فروش ماهی قرمز و پرنده فروشی ها با شدت بیشتری انجام میشود . و به تمامی این مراکز از طریق اطلاعیه و پخش پوستر اطلاع رسانی و آگاهی کامل داده  شده است

  جودکی در پایان از کلیه همشهریان و علاقه مندان به حیات وحش تقاضا نمود در صورت مشاهده چنین مواردی، با شماره تلفن 1540 تماس حاصل نمایند.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ