اخبار

1397/2/2 یکشنبه پاکسازی 36 محور مواصلاتی استان از زباله همزمان با روز زمین پاک

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: امروز مردم سراسر استان مرکزی با شور و نشاط در مراسم پاکسازی روز زمین شرکت کردند و در این راستا در شهرستان های استان مرکزی 36 محور حاشیه جاده های استان پاکسازی گردید.

رضا میرزایی افزود: حسب دستور استاندار مرکزی مقرر شد همزمان با "روز جهانی زمین پاک" طرح پاکسازی جاده های استان با نظارت و مدیریت فرمانداری ها و همکاری همه بخش ها از جمله شهرداری ها، بخشداری ها، دهیاری ها، سازمان های مردم نهاد، رسانه ها و مشارکت حداکثری مردم اجرایی شود.

وی اظهار داشت: سازمان های مردم نهاد، روابط عمومی ها و رسانه ها نیز در این پویش نقش اساسی بر عهده داشتند و براین اساس نشست های مختلفی از جمله نشست خبری استاندار مرکزی نیز قبل از این مراسم برگزار و اهداف، برنامه ها و فعالیت های پیش بینی شده در این طرح تبیین و تشریح گردید.

میرزایی ضمن تشکر از عموم مردم استان، استاندار و سایر مسئولین و سازمان های مردم نهاد برای شرکت در این طرح اعلام کرد: استان مرکزی امسال در روز زمین پاک نمونه ای از یک کار گروهی و اقدام عملی بی نظیر را برای پاسداشت زمین ارائه کرد و باید با تداوم این پویش، بتوانیم همواره جاده های استان را عاری از زباله ها ببینیم.

بيشتر