اخبار استان

دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با دادستان شهرستان ساوه به مناسبت هفته قوه قضائیه

در این دیدار برتعامل و همکاری دستگاه قضا با حفاظت محیط زیست واستفاده از ظرفیت‌های قضایی برای نیل به اهداف محیط زیست تاکید شد.
به گزارش روابط عمومی محیط زیست استان : رضا میرزائی در این دیدارکه به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه انجام شد،اظهار داشت: اهمیت کار دستگاه قضا برای همگان روشن است و فعالیت آن ثبات و امنیت خاطر را برای حوزه های مختلف فراهم می کند.
وی ضمن تقدير از همكاري دادگستري در راستاي تحقق اصل پنجاهم قانون اساسي و رعايت حقوق عمومي در اجراي عدالت زيست محيطي و حفاظت از محيط زيست بيان كرد امروزه نقش و جايگاه قوه قضائيه براي داشتن محيط زيست مطلوب غير قابل انكار است و حمايت همه جانبه مراجع قضايي در حل مسائل زيست محيطي مي تواند مارا در به سرانجام رساندن وظايف قانوني و حفاظت از محيط زيست ياري كنند‌
دکترعلیپوردادستان شهرستان ساوه با تاکید بر تعامل و همکاری دستگاه قضا با حفاظت محیط زیست واستفاده از ظرفیت‌های قضایی برای نیل به اهداف محیط زیست د ست یابی به توسعه پایدار را مستلزم حفاظت از محیط زیست عنوان نمود.
بهبود وضعیت زیست محیطی شهرستان ، نظارت بر نحوه استقرار صنایع در ساوه ،  اسقرار صنایع در اراضی ملی و خارج ازشهرکهای صنعتی  و زمین‌خواری از دیگر مباحث مطرح شده دراین دیدار بود.
 
بيشتر